Programma Zaanstadcup en Zaastad Pup Cup?

5 juni 2022 22:00


De Zaanstadcup is het jaarlijkse voetbaltoernooi voor alle teams uit Zaanstreek. Dit jaar zal dat worden gehouden van 28 juni t/m 2 juli bij vv Assendelft.

Deelnemers:
  • Bij de senioren mannen doen er 19 teams mee.
  • Bij de vrouwen doen er 10 team mee.
  • Bij de jeugd (O7 t/m O10) doen totaal 36 tems mee.


ZAANSTAD PUP CUP

Speelschema JO7:
28 juni 17.00 A Fortuna W Assendelft  
    B WSV'30 Zaandijk  
  17.15 A FC Zaandam Fortuna W  
    B KFC SVA  
  17.30 A Zaandijk Assendelft  
    B Sp.Krommenie Hercules Zaandam  
  17.45 A WSV'30 FC Zaandam  
    B Hercules KFC  
  18.00 A Zaandijk Fortuna W  
    B Sp.Krommenie SVA  
  18.15 A Assendelft WSV'30  
    B KFC Sp.Krommenie  
  18.30 A FC Zaandam Zaandijk  
    B SVA Hercules Zaandam  
  18.45 A Fortuna W WSV'30  
    A Assendelft FC Zaandam  
02 jul 15.15?? finale nr 1 poule a nr 1 poule b


Speelschema JO8:
29 juni 17.00 A KFC Sp.Krommenie  
    B Assendelft SVA  
  17.15 A FC Zaandam Blauw Wit W  
    B Fortuna W Rood Wit Zaanstad  
  17.30 A Zaandijk KFC  
    B Hercules Zaandam Assendelft  
  17.45 A Blauw Wit W Sp.Krommenie  
    B Rood Wit Zaansatd SVA  
  18.00 A FC Zaandam Zaandijk  
    B Fortuna W Hercules Zaandam  
  18.15 A Blauw Wit W KFC  
    B Rood Wit Zaanstad Assendelft  
  18.30 A Sp.Krommenie FC Zaandam  
    B SVA Fortuna W  
  18.45 A Zaandijk Blauw Wit W  
    B Hercules Zaandam Rood Wit Zaanstad  
  19.00 A KFC FC Zaandam  
    B Assendelft Fortuna W  
  19.15 A Sp.Krommenie Zaandijk  
    B SVA Hercules Zaandam  
  19.30 finale nr 1 poule a n1 poule b

Speelschema JO9:
30 juni 17.00 A Fortuna W KFC  
    A Sp.Krommenie FC Zaandam  
  17.15 A Hercules Zaandam Fortuna W  
    B ZCFC Saenden  
  17.30 A FC Zaandam KFC  
    B Assendlft SVA  
  17.45 A Sp.Krommenie Hercules Zaandam  
    B SVA ZCFC  
  18.00 A FC Zaandam Fortuna W  
    B Assendelft Saenden  
  18.15 A KFC Sp.Krommenie  
    B ZCFC Assendelft  
  18.30 A Hercules Zaandam FC Zaandam  
    B Saenden SVA  
  18.45 A Fortuna W Sp.Krommenie  
    A KFC Hercules Zaandam  
  19.00 finale nr 1 poule a nr 1 poule b


Speelschema JO10:
01 juli 17.00 A Fortuna W Assendelft  
    B WSV'30 Zaandijk  
  17.15 A FC Zaandam Fortuna W  
    B KFC SVA  
  17.30 A Zaandijk Assendelft  
    B Sp.Krommenie Hercules Zaandam  
  17.45 A WSV'30 FC Zaandam  
    B Hercules KFC  
  18.00 7e/8e plek      
  18.15 5e/6e plek      
    3e/4e plek      
  18.30 finale


ZAANSTADCUP (mannen en vrouwen)

Geen fotobeschrijving beschikbaar.


DINSDAG 28 JUNI 2022
18.00 - 18.40 VV ASSENDELFT - RCZ   A-veld
  VV ASSENDELFT - ROOD WIT Z. VR C-veld
18.50 - 19.30 ROOD WIT Z. (ZA.) - WSV"30 (ZA.)   A-veld
  WSV'30 (ZO.) - ZCFC   B-veld
  ZVV ZAANDIJK - SAENDEN VR C-veld
19.40 - 20.20 SC HERCULES - VV ASSENDELFT   A-veld
  JISP - SP. KROMMENIE (ZO.)   B-veld
  SC HERCULES - VV ASSENDELFT VR C-veld
20.30 - 21.10 WSV"30 (ZA.) - RCZ   A-veld
  SP. KROMMENIE (ZO.) - WSV'30 (ZO.)   B-veld
  SAENDEN - ROOD WIT Z. VR C-veld
21.20 - 22.00 ROOD WIT Z. (ZA.) - SC HERCULES   A-veld
  ZVV ZAANDIJK - SC HERCULES VR C-veld
   
WOENSDAG 29 JUNI 2022
18.00 - 18.40 FORTUNA WORMERVEER ZON. - ROOD WIT Z. (ZO.)   A-veld
  KFC (ZO.) - WSV'30 VR C-veld
18.50 - 19.30 BLAUW WIT - SP. KROMMENIE (ZA.)   A-veld
  FORTUNA WORMERVEER ZAT. - SAENDEN   B-veld
  BLAUW WIT - KFC (ZA.) VR C-veld
19.40 - 20.20 ZVV ZAANDIJK - FORTUNA WORMERVEER ZON.   A-veld
  KFC - SVA   B-veld
   SP. KROMMENIE - KFC (ZO.) VR C-veld
20.30 - 21.10 SP. KROMMENIE (ZA.) - ROOD WIT Z. (ZO.)   A-veld
  SVA - FORTUNA WORMERVEER ZAT.   B-veld
  KFC (ZA.) - WSV'30 VR C-veld
21.20 - 22.00 BLAUW WIT - ZVV ZAANDIJK   A-veld
  BLAUW WIT - SP. KROMMENIE VR C-veld
 
DONDERDAG 30 JUNI 2022
18.00 - 18.40 WSV"30 (ZA.) - VV ASSENDELFT   A-veld
  SAENDEN - VV ASSENDELFT VR C-veld
18.50 - 19.30 RCZ - ROOD WIT Z. (ZA.)   A-veld
  JISP - ZCFC   B-veld
  ROOD WIT Z. - ZVV ZAANDIJK VR C-veld
19.40 - 20.20 SC HERCULES - WSV"30 (ZA.)   A-veld
  WSV'30 (ZO.) - JISP   B-veld
   SC HERCULES - SAENDEN VR C-veld
20.30 - 21.10 VV ASSENDELFT - ROOD WIT Z. (ZA.)   A-veld
  ZCFC - SP. KROMMENIE (ZO.)   B-veld
  VV ASSENDELFT - ZVV ZAANDIJK VR C-veld
21.20 - 22.00 RCZ - SC HERCULES   A-veld
  ROOD WIT Z. - SC HERCULES VR C-veld
 
VRIJDAG 1 JULI 2022
18.00 - 18.40 SP. KROMMENIE (ZA.) - FORTUNA WORMERVEER ZON.   A-veld
  KFC (ZA.) - KFC (ZO.) VR C-veld
18.50 - 19.30 ROOD WIT Z. (ZO.) - BLAUW WIT   A-veld
  KFC - SAENDEN   B-veld
  WSV'30 - BLAUW WIT VR C-veld
19.40 - 20.20 ZVV ZAANDIJK - SP. KROMMENIE (ZA.)   A-veld
  FORTUNA WORMERVEER ZAT. - KFC   B-veld
  SP. KROMMENIE - KFC (ZA.) VR C-veld
20.30 - 21.10 FORTUNA WORMERVEER ZON. - BLAUW WIT   A-veld
  SANDEN - SVA    B-veld
  KFC (ZO.) - BLAUW WIT VR C-veld
21.20 - 22.00 ROOD WIT Z. (ZO.) - ZVV ZAANDIJK   A-veld
  WSV'30 - SP. KROMMENIE VR C-veld
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!